Kilka słów o nas

Polimeria to firma, która w branży budowlanej działa już od ponad piętnastu lat. Przez te półtorej dekady stopniowo ugruntowywaliśmy swoją pozycję na rynku, aby stać się dla Klientów synonimem gwarancji solidności. Teraz z dumą możemy powiedzieć, że udało nam się osiągnąć ten efekt, a nasze prace oceniane są wyłącznie pozytywnie. Przez cały okres trwania działalności nie spotkaliśmy się z ani jedną reklamacją, a to mówi w zasadzie wszystko i w najlepszy możliwy sposób obrazuje poziom jakości usług, które oferujemy.

Minione piętnaście lat było czasem, w którym nasza firma stale ewoluowała. Zaczynaliśmy oczywiście od pracy ręcznej i szpachlowaniu tradycyjnym, później – wraz z rozwojem technologii – dostosowywaliśmy nasze działania do zmieniającej się wokół rzeczywistości. Coraz łatwiejszy dostęp do materiałów wysokiej klasy oraz pojawienie się na rynku gładzi polimerowych sprawiły, że specyfika naszej pracy znacząco ewoluowała.

I choć przez ten czas zmieniło się wiele, to na pewno nie możemy powiedzieć, że zmieniło się wszystko. Niezmienne pozostało nasze nastawienie do pracy oraz do Klientów. Wciąż pracujemy tylko na najlepszych materiałach, zawsze też dbamy przede wszystkim o to, aby odbiorca był w pełni usatysfakcjonowany pracą, którą wykonaliśmy. To dlatego przykładamy tak dużą uwagę do szczegółów i pieczołowicie dbamy o każdy detal. Sami jesteśmy najsurowszymi recenzentami własnej pracy i to właśnie ta drobiazgowość sprawia, że nigdy w historii firmy nie zdarzyło nam się spotkać z jakąkolwiek reklamacją ze strony Klienta.

Obejrzyj nasze realizacje
Pracownik szpachluje ścianę

Jeśli szukasz prawdziwych fachowców i zależy Ci na sprawdzonym, elastycznym oraz godnym zaufania partnerze, dla którego ustalone terminy są świętością, to trafiłeś pod właściwy adres. Sami działamy przede wszystkim na rekomendacjach i dlatego wiemy, jak oceniają nas Klienci. A ich uznanie i dobre opinie dają nam nie tylko satysfakcję z wykonanej pracy, ale podkreślają też, że obraliśmy właściwy model działania i wypracowaliśmy bardzo solidną pozycję w branży.

Potrzebujesz pomocy i przyda Ci się profesjonalne szpachlowanie w Szczecinie lub okolicy? Potrzebujesz profesjonalnego wykończenia ścian? Polecamy swoje usługi i serdecznie zachęcamy do kontaktu.